• Новак
XUXUWA 2 Вратот Круг Дното Стакло Колба Двојно Вратот Лабораторија за Хемија Врела Шише 2000mL 24/40 Заедничка Лабораторија за Научно Производи

XUXUWA 2 Вратот Круг Дното Стакло Колба Двојно Вратот Лабораторија за Хемија Врела Шише 2000mL 24/40 Заедничка

DEN 912.00
Производот е достапен

Достапност

Прочистување и дестилација.Враќање на растворувачи,или варен дел од растворувач надвор за да збогатување решение.Ултра голем обем, совршен за лабораториски експеримент кој треба филтрирање процес.Одделни течна смеса.Добредојдовте на покровители, ве молиме да бидат сигурни да се избере производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Добредојдовте на покровители, ве молиме да бидат сигурни да се избере производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Вашиот 100% задоволство е нашата крајна цел е,ако имате било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте со нас!Спецификација : Материјал : Borosilicate стакло 3.3 Капацитет : 2000ml Ground Заеднички : 24/40 Product Големина : Како На Сликата Shown Package се Вклучени : 1 x Стакло Двојно Вратот Круг Дното Колба.

Декларирани спецификации

Material:
Borosilicate glass 3.3
Capacity:
2000ml
Ground Joint:
24/40
Product Size:
As The Picture Shown
Package Included:
1 x Glass Double Neck Round Bottom Flask :

Комплементите на стоката