• Новак
Сет од 4 Бела Долга Рачка Керамички Лажици за Чај Кафе сладолед Прибор за јадење Миксер

Сет од 4 Бела Долга Рачка Керамички Лажици за Чај Кафе сладолед Прибор за јадење Миксер

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Материјал : Керамички.Големина : 6.5x0.98 инч.Долго се справи со дизајн.Безбедно,трајни и лесни да се чистат.Одлично за Мешање Пие како Чај, Кафе сладолед лимонада iced чај, млечни напивки, корен пиво лебди итн.Пакет Содржина : 4 x Белата Долга Рачка Керамички Лажици.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката