• Новак
BESPORTBLE 2 парчиња Возило Мобилен Телефон Бустер Автомобил Мобилен Телефон Носителот Бустер Засилувач CDMA Автомобил Мобилни Застане за Автомобил Камион RV SUV Автомобил

BESPORTBLE 2 парчиња Возило Мобилен Телефон Бустер Автомобил Мобилен Телефон Носителот Бустер Засилувач CDMA Автомобил

DEN 518.40
Производот е достапен

Достапност

Засилува сигнали и да се и од мобилен кула.Бустер карактеристики на лулка, изградена - во внатрешноста антена и батерија полнач.Инсталира во минути, не се потребни алатки.Боја : Црна.Тип на мрежа : CDMA.Во голема мера го намалува падна повици, се протега низа, и ја зголемува податоци стапки, додека во автомобил.Опис на Овој телефон бустер им помага на корисниците да се намали падна повици, зголемување на податоци стапки во слаба области, додека во автомобил.Тоа може да потекнуваат повици од оние страшната "мртвите точки" зголемување на било кој телефон е излезна моќ на клетката кула, одржување на корисникот повеќе сигурно поврзани.Карактеристики - Боја : Црна.- Тип на мрежа : CDMA.- Во голема мера го намалува падна повици, се протега низа, и ја зголемува податоци стапки, додека во автомобил.- Инсталира во минути, не се потребни алатки.- Бустер карактеристики на лулка, изградена - во внатрешноста антена и батерија полнач.- Засилува сигнали и да се и од мобилен кула.- Зголемување на телефонот глас и податоци за перформанси при слаба области.- Може да се користи за "Слободни Раце" работа со слушалки за телефон или уред.- Атрактивни, компактен дизајн, и прилагодливи оружје за да ги собере најмногу било кој телефон.Пакет Вклучувајќи 2 * Автомобил Автомобилски Телефон Бустер за CDMA Мрежа ( Црна ).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката