• Новак
USB 60W Помине Лекување на Интелигентна Машина на Времето за Сјај Уметност за Салон за Правење Домашна Декорација на Нокти Слика за Занаети

USB 60W Помине Лекување на Интелигентна Машина на Времето за Сјај Уметност за Салон за Правење Домашна Декорација

DEN 537.36
Производот е достапен

Достапност

Кога ќе ја ставите раката во, светлината ќе биде на; кога ќе ја ставите раката надвор, светлото ќе се исклучи.Интелигентни инфраред сензор светилка монистра, слободен од црна рака.Двојно извор на светлина светилка монистра, сува сите видови на лак, дигитални LCD дисплеј на мерењето, погодно да се набљудуваат на времето за печење.Интелигентни време меморија дизајн, долго притиснете го копчето за време копчето за автоматски да ги запаметат последниот сет време на извршување, циклус печење секунди.Три‑опрема времето, на 30 години / 60-тите / 99s, време копчето може да се прилагоди според различни прилика. 60 W висока моќност, печење гел за побрзо; 20 светилка монистра, 180 степени на сите круг на печење гел.Функција : 1. 60 W висока моќност, печење гел за побрзо; 20 светилка монистра, 180 степени на сите круг на печење гел.2. Двојно извор на светлина светилка монистра, сува сите видови на лак, дигитални LCD дисплеј на мерењето, погодно да се набљудуваат на времето за печење.3. Интелигентни време меморија дизајн, долго притиснете го копчето за време копчето за автоматски да ги запаметат последниот сет време на извршување, циклус печење секунди.4. Три‑опрема времето, на 30 години / 60-тите / 99s, време копчето може да се прилагоди според различни прилика.5. Кога ќе ја ставите раката во, светлината ќе биде на; кога ќе ја ставите раката надвор, светлото ќе се исклучи.Интелигентни инфраред сензор светилка монистра, слободен од црна рака.6. Усвојува високо квалитетни АБС материјал, безбедно и еко‑пријателски, фирма и анти‑влијание, долг животен век.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Ноктите Lamp Material : ABSPower : 60 W (Максимално Достапно)за Напојување на Владата : USBNumber на Светилка Монистра : 20 PCSTheoretical Светилка Живот : 50000 Hours Light Извор Бендови : 365nm, 405nm/UV dual LED светло source Timing : 30 ГОДИНИ, 60-ТИТЕ, 99 S три-опрема безболно интелигентни mode Bake Гел Видови : Акрилик гел, тешко гел проширување, ПРЕДВОДЕНА гел, УВ гел и други gel Suitable за : апарати за Домаќинство, ноктите салон, итн.Пакет Листа : 1 x Помине Lamp1 x USB Кабел.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката