• Новак
Godox AD400Pro Отворено Флеш со Godox X2T-F 2.4 G Безжична Флеш Предизвика Предавателот Компатибилен со Fuji Камера

Godox AD400Pro Отворено Флеш со Godox X2T-F 2.4 G Безжична Флеш Предизвика Предавателот Компатибилен со Fuji Камера

DEN 16992.00
Производот е достапен

Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. [Лесни &Преносни] Само тежи 2.1 КГ со 220*102*128mm димензии (без блиц цевка и рефлектор).m] работа со Godox TTL безжична флеш активирањето како што Godox X1 T, X2 T, Xpro да безжично контрола TTL функции, флеш енергетски нивоа, и од нив предизвиканите флеш, како и. [Господар &Роб Функција] AD400 Pro може да се користи во комбинација со Godox TTL блиц, TTL отворено флеш, итн.Се истакна : Godox X2 T-F предавател само може да се далечински управувач Godox Трепка како што се V1 SK300/400 II TT350 TT600 TT685 V860 II AD200/AD200pro AD400pro AD600 BM AD600 B AD600pro итн.која е изградена-во 2.4 G безжична X системот. 【Истакна】:Батеријата Одржување : 1. Не празна батеријата пред да го полните. 2. Ве молиме полнење на батеријата кога тоа е неискористена, во спротивно, тоа ќе биде над-испразнета, тогаш тоа не ќе се претстави добро.Пакет Вклучувајќи 1 x AD400 Pro флеш тело 1 x Флеш цевка 1 x Литиум батерија pack 1 x Батерија полнач 1 x кабелот за Напојување 1 x Рефлектор 1 x Bowens планината адаптер прстен 1 x Клуч 1 x упатството 1 x Godox X2 T-F 2.4 G Безжична Флеш Предизвика Предавателот 1 x Ткаенина за Чистење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката