• Новак
Lululemon Твое Качулка

Lululemon Твое Качулка

DEN 1328.16
Производот е достапен

Достапност

Lululemon Твое Качулка.На Твое колекција се направени од меки, удобни ткаенини и лесен-за-носат silhouettes кои се чувствуваат неверојатни и да си одат со речиси сè.Наменета за движење Мека, Памук-Мешавина Руно Ткаенина Опуштено Одговара, Хип Должина.Кенгур pocket Скриени џеб да скривам вашите картички и клучните Шкафче јамка за лесно да виси.Лабава се вклопуваат со малку повеќе соба Седи под корселе за умерена, секојдневни покриеност.Мека Четири-насочно водат Природно дише Топло.Lululemon Твое Качулка - На Сите Твое колекција се направени од меки, удобни ткаенини и лесен-за-носат silhouettes кои се чувствуваат неверојатни и да си одат со речиси сè.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката