• Новак
1000 Парчиња Екстра Долг C Крива Половина Покриваат Ноктите Совети, Длабоко C или У Криви Долга Права Квадратен Облик француски Лажни Нокти Совети за на доградба на Ак

1000 Парчиња Екстра Долг C Крива Половина Покриваат Ноктите Совети, Длабоко C или У Криви Долга Права Квадратен

DEN 254.16
Производот е достапен

Достапност

Пакет содржина : 1000 парчиња екстра долг C крива помине совети доаѓаат со 2 бои, јасно и природни бои се на располагање, 500 парчиња за секоја боја, совети се нудат во 10 различни големини, големина 0-9, која може да ги задоволи потребите на различни големини на прсти, доволно можности за да се применуваат или споделување.Сигурен квалитет : екстра долг C крива ноктите се изработени од еколошки квалитет ABS материјални, не-токсични, без мирис, и нивната дебелина и цврстина дозволите да ви послужи за долго време.Подобри визуелни ефекти : должината на нашата долга C крива помине совети е издолжени да стане XXL големина француски ноктите, можете да го измени својот облик или должината според вашите вистински потреби.DIY различни форми : екстра големи нокти совети во долг француски стилови имаат одредено, може да се направи многу различни видови на лажни ноктите со средување и полирање, на пример, краток балерина ноктите, долго француски ноктите, долго посочи лажни нокти, средната должина балерина, совети и повеќе.Лесен за ракување : лажен на доградба на акрилни нокти се лесно да се намали, боја, се применува и може да се одржи на боја и без одвојување или streaking, спарување до бои и шарени украси, вашите нокти може да биде повеќе шармантен.Подобри визуелни ефекти : должината на нашата долга C крива помине совети е издолжени да стане XXL големина француски ноктите, можете да го измени својот облик или должината според вашите вистински потреби.DIY различни форми : Екстра големи нокти совети во долг француски стилови имаат одредено, може да се направи многу различни видови на лажни ноктите со средување и полирање, на пример, краток балерина ноктите, долго француски ноктите, долго посочи лажни нокти, средната должина балерина, совети и повеќе.Спецификации : Димензии : како што е прикажано Боја : јасно, природни Количина : 1000 парчиња Пакетот вклучува : 1000 x Екстра долг C крива помине совети.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката