• Новак
Aviditi 3M 2214 Маскирање Лента, 5.2 Мили, 1 x 60 yds, Природни, 36/Случај

Aviditi 3M 2214 Маскирање Лента, 5.2 Мили, 1 x 60 yds, Природни, 36/Случај

DEN 432.00
Производот е достапен

Достапност

Општа цел на хартиена трака за одржување, изолирање, занимаваат и не-критички маскирање работни места, каде притисок чувствителни лента е потребно.Оваа трака ќе се одржи тоа е интегритет кога се формирани околу еден агол.Withstands температура до 150° F. за 30 минути.Палачинка хартија поддршка со гума лепило. 1" x 60 yds. 3 M 2214 Маскирање Лента.Општа цел на хартиена трака за одржување, изолирање, занимаваат и не-критички маскирање работни места, каде притисок чувствителни лента е потребно.Оваа трака ќе се одржи тоа е интегритет кога се формирани околу еден агол.Withstands температура до 150° F. за 30 минути.Палачинка хартија поддршка со гума лепило.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката