• Новак
Жените Quilted Згусне Воена Puffer Паркови Јакна Топло Зима Руно Памук Грб Outerwear со Крзно Хауба

Жените Quilted Згусне Воена Puffer Паркови Јакна Топло Зима Руно Памук Грб Outerwear со Крзно Хауба

DEN 983.76
Производот е достапен

Достапност

На суичери е практично и удобно и разноврсна основните мора да се има на сезоната.Ве молиме погледнете го големина на табелата во сликата.94" Рамо : 41.41" Должина : 103cm/40. 【Стил】 Опуштено Одговара Sweatshirt Блузи за Wowomen/Јуниори/Тинејџерски Девојки.Големина на Табела : Големина : S НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : 10 Биста : 116cm/45. 【Дизајн】Секојдневно се погледне блузи, v деколте, tshirt,поло,големи и високи врвови,болки во резервоарот блузи,plaid фланелен боксери кошули,врзување боја,долг ракав,бизнис фустан одговараат блејзери,спортски палта,канцеларија 2 парче сет,причинска pullover,руно sweatsuits,спортски тренерки,loungewear,лабава одговара,околу врат,turtleneck, маскирани,копчето надолу,хипи,цветни печати,карго работа кошули,,sequin jacke,drawstring половината,тренерки,loungewear сет,jogger сет, вашиот мора да се има на врвот во гардероба.Нашите суичери имаат многу модерен стил за вас да се избере.Лесно да се совпаѓаат со било панталони, leggings, фармерки, шорцеви, здолништа, фустан, итн.затворање.80" Должина : 104cm/40. 【Прилики, и Сите-Натпревар】 : Ова туника блузи за мажи погодна за секој прилики и цела сезона!Совршен за повик, streetwear, танц, clubwear, канцеларија, училиште, отворено, дневна, одмор, на отворено, на плажа, во тренингот, јога, итн.Моден Цртан Филм Крои Печатени Лабава Блуза Streetwear Пролет Качулка,Дами Pullover,Долг Џемпер,Симпатична Врвот Се Отвори Пред Работа Преголеми Ултра Мека Кадифен Sherpa Руно Weale Фрли Пријатно Зелена Каки,Една Големина Одговара На Сите Возрасни Деца Прекрасна Девојка Транспарентен 100% Црн Краток/Долго.82" Ракав : 64cm/25.Оваа outerwear е најдобриот подарок во празнична, како што се : денот на благодарноста, божик, нова година е ден, и др.Совети : Бесплатен превозот за време на попуст период за Испорака : Општо за време на испорака : 7-12 дена, Брз време на испорака : Материјал : Полиестер/Облека Должина : Редовни/Затворање Тип : патент/Дебелина : Стандардна Големина На Забелешка : зимска јакна нуди стандарден одговара.24" Ракав : 63cm/24.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.【Забелешка】 Големина работи мали,ве Молиме проверете ја големината на табелата пред купување на редот 1-2 големина нагоре.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката