• Новак
DreamBone Пресврт Стапови, Лекување на Вашето Куче да Џвака Направени со Вистински Пилешко и Зеленчук

DreamBone Пресврт Стапови, Лекување на Вашето Куче да Џвака Направени со Вистински Пилешко и Зеленчук

DEN 670.56
Производот е достапен

Достапност

1,200-Count (1 СЛУЧАЈ НА 24 ПАКЕТИ ОД 50 ИНДИВИДУАЛНИ СТАПЧИЊА).Остри кожа-СЛОБОДНО : Dream Bone Пресврт Стапови ги има сите погодности на остри кожа џвакање – без остри кожа!.ВИСТИНСКИ КОКОШКА : Направен со вистински пилешко и здраво зеленчук за scrumptious вкус кучиња може да му одолее.ЗБОГАТЕН СО ВИТАМИНИ И MINERALSHELPS ОДРЖУВАЊЕ на ЗДРАВИ ЗАБИ : Џвакање помага во одржување на здрави заби и непца. 1,200-Count (1 СЛУЧАЈ НА 24 ПАКЕТИ ОД 50 ИНДИВИДУАЛНИ СТАПЧИЊА) Dream Bone chews ги има сите погодности на остри кожа џвака..без остри кожа!Без остри кожа Dream Bone chews се направени со вистински пилешко, говедско месо, сланина и сирење или сладок компир и здраво зеленчук за scrumptious вкус кучиња може да му одолее!Без остри кожа Dream Bone Пресврт Стапови за кучиња се направени со вистински пилешко и здраво зеленчук за scrumptious вкус кучиња може да му одолее!Тие имаат сите бенефиции на остри кожа џвакање – без остри кожа!Овие лесно се вари chews се збогатени со витамини и минерали во пресврт во облик на џвакање за сите големини на куче.Тие се високо сварливи и 100 проценти вкусни.Dream Bone Пресврт Стапови помогне во одржување на здрави заби и непца преку природен акција на џвакање, што ги прави chews вие и вашето куче може да го љуби!Им даде на вашиот виршла еден до два Dream Bone Пресврт Стапови chews дневно.За надзор и потрошувачка само.Овој производ е наменет за наизменична или дополнително хранење само.Да се чува на ладно, суво место.По отворањето на овој resealable торба, reseal или да се чува во херметички контејнер за да се зачува свежината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката