• Новак
Уверение Меѓународни Farmhouse 16 pc Dinnerware Сет, Услуга за 4,различно обоени

Уверение Меѓународни Farmhouse 16 pc Dinnerware Сет, Услуга за 4,различно обоени

DEN 2615.76
Производот е достапен

Достапност

Вклучува 4 Секоја 10.75" Вечера Плочи, 9" Салата/Десерт Плочи, 16 оз.Чаши, 5.5" Soupl/Житни Чаши.Дизајниран од страна на Danhui автора продолжува да работи.Рачно Насликани Грнчарија.Идеален за Секојдневна Употреба.Машина за миење садови & Микробранова Безбедно за Загревањето Само.Посета на земјата фарма со Уверение Меѓународниот е "Farmhouse" dinnerware и serveware дизајниран од страна на Danhui автора продолжува да работи.Убаво насликан на фармски животни се поставени на woodgrain со флорални и штала црвени акценти.Додадете 3-d крава cookie тегла и S&P за да се заврши оваа едноставна farmhouse изглед.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката