• Новак
Тешко Пластични Компатибилен со Bluetooth Глувчето за Дете Печатење со Проток на Вода Водопад Тенок Тенка

Тешко Пластични Компатибилен со Bluetooth Глувчето за Дете Печатење со Проток на Вода Водопад Тенок Тенка

DEN 2095.20
Производот е достапен

Достапност

Тоа не се имате било бренд.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Додаток Само.Уредот не е вклучен.Таа е направена со трајни компјутер.смешен bluetooth глувчето со Проток на Вода Водопад.неверојатни bluetooth глувчето Можеме да дизајн свој слика на производи.Следните како : 1. Испратете ни слика која не помалку од 800*800 да ни мисла или нашиот пошта кутија.2. Не повеќе од 12 часа, што може да се добие одговор со дизајн.3. Платите за вашиот дизајн.Каква било потреба, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници.Превозот ќе треба да нема повеќе од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката