• Новак
Mayhew Про 50545 Пиштол Зафат се Справи и Mandril за 27-Парче Шупливи Удар за Полнење

Mayhew Про 50545 Пиштол Зафат се Справи и Mandril за 27-Парче Шупливи Удар за Полнење

DEN 2558.40
Производот е достапен

Достапност

Направени во Франција.Пакет висина : 4.064 cm.Пакет должина : 21.59 cm.Пакет ширина : 6.604 cm.Пакет тежина : 1.9 кг.Удар се Справи и Mandrel Поставена, Материјалот Челик, Шефот Материјал Челик, Рачка Тип Директно Вратило, Целокупната Должина 5-1/2 In., За Користење Со Mfr.Модел Број 66002 (G0527843), Вклучува Справи и Mandrel.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката