• Новак
Модерната LED Дневна Соба Таванот Светилка Луксузни Пластични Стапчиња Фан-Форма трпезарија Ресторан Таванот Светла Хотелско Лоби Студија Соба Таванот Осветлувањ?

Модерната LED Дневна Соба Таванот Светилка Луксузни Пластични Стапчиња Фан-Форма трпезарија Ресторан Таванот Светла

DEN 11421.84
Производот е достапен

Достапност

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Модерен Дизајн.Бела Acylic Абажур, Цената вклучува LED Извор на светлина, ние ќе ви испратиме чиста бела светлина, боја на стандардниот, ако сакате топло бела, ве молиме порака нас пред да се одржи редот.Има CCC сертификација.Ќе се испраќаат од кинеската фабрика.Одговараат за Спалната соба, Студија Соба, дневна Соба, трпезарија, Заводот.Предмет Тип : Таванот на Светилките Светлосен Извор : LED Чипови Wattage : 43 W/61 W/82 W/104 W/130 W Број на извори на светло : 3/4/5/6/7 Апликација : Спална соба, ресторан, бар контра, дневна соба,Студија Соба Димензија за 3 Глави : Должина 600mm, Ширина 300мм, Висина, 140mm (23.6" x 11,8" x 5.5") Димензија за 4 Глави : 700 мм Должина, Ширина 400mm, Висина 170mm (27.5" x 15.7" x 6.7") Димензија за 5 Глави : Должина 800mm, Ширина 450mm, Висина 200mm (31.5" x 17.7" x 7.8") Димензија за 6 Глави : Должина 900mm, Ширина 500mm, Висина 230mm (35.4" x 19.7" x 9") Димензија за 7 Глави : Должина 1000mm, Ширина 650mm, Висина 260mm (39" x 267" x 10") Сертификација : CCC Крај : Полиран Хром Осветлување Област : 5-35 квадратни метри Стил : Модерна Е Dimmable : Нема Напон : 110-130 V, 220-240 V Материјал : метал,Пластика Извор на Енергија : AC Е Светилки се Вклучени : Yes (да).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката