• Новак
Екран на допир за Digitizer и LCD за Apple iPhone Xs Max - А+

Екран на допир за Digitizer и LCD за Apple iPhone Xs Max - А+

DEN 1745.76
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Компатибилен со Apple i Phone XS Max A1921, A2101, A2102, A2104. Ажурирајте го вашиот телефон.Замена на дел!По брза и лесна поправка, оваа замена На+ Перформанси екран на допир digitizer и LCD ќе имате на вашиот телефон работи како нова!.Висок Квалитет.Сите компоненти се рака тестирани и двојно проверени за квалитет во САД.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Екран на допир за Digitizer и LCD за Apple i Phone XS Max - А+.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката