• Новак
JJHDM Екранот Накит Голема Дрвена Кутија за Накит Кутија/Кабинетот/Armoire со Заклучување за Жени, Девојки Прстен Ѓердан, Жените 5 Ниво Накит Случај Организаторот Накит з

JJHDM Екранот Накит Голема Дрвена Кутија за Накит Кутија/Кабинетот/Armoire со Заклучување за Жени, Девојки Прстен

DEN 1804.80
Производот е достапен

Достапност

Со елегантен и едноставен изглед, тоа ќе биде одлична идеја за подарок за лична употреба, продажба на мало на екранот, и дома декорација, компактни димензии, туку да има многу простор за одржување на накит како што се прстени, обетки, ѓердани, бразлетна и часовници.Врвен МДФ, убаво да заврши, стилски дизајн, меки кадифени поставата и домот, во текстура, направи накит случај одличен подарок за девојки и жени.Капакот е дизајниран за да го заклучите сите фиоки и кабинети цврсто да се заштити вашиот прстени, обетки, ѓердани, белегзии, рачни часовници и други накит додатоци.Висок капацитет : 5-бран структура.Надворешни димензии : 11.4 инчен(L) X 7.9 инчен(W) X 8.8 инчен(H).Оваа кутија ќе се обезбеди вашиот накит една прекрасна и пријатно место за живеење.Нека ви продавница плетеницата на пенливи прстени, ѓердани, studs, и шноли без разлика дали сте страствен познавач или нови накит собирање на забава.Име на производ : Дрво Накит Box Product материјал : MDFPurpose : за Да зачувувате прстени, обетки, белегзии, ѓердани, итн.Накит, часовници и очила за сонце не се вклучени.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.2. Горенаведените податоци за повикување само.Големината е мерени рачно, не се мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.3. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.4. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.5. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, сите ќе имаат многу производи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката