• Новак
CHAOMING Назад Кука Massager Вратот Само Мускулите Притисок Стап Алатки Мануел Активира Точка Масажа Род Премиум Материјалот (Боја : Зелена)

CHAOMING Назад Кука Massager Вратот Само Мускулите Притисок Стап Алатки Мануел Активира Точка Масажа Род Премиум

DEN 767.76
Производот е достапен

Достапност

PA6 GF материјал.Тежина 440g.Контакт тип : конвексен масажа на главата.Масажа контакт : 4. Во дизајн, да се направи целосна употреба на принципот на потпора, што го прави возможно за грбот и колковите да биде тешко да се постигне.И со малку напор, сила оди директно на масажа точка. 1.PA6 GF material2. Тежина 440g3. Контакт тип : конвексен масажа head4. Масажа контакт : 45. Во дизајн, да се направи целосна употреба на принципот на потпора, што го прави возможно за грбот и колковите да биде тешко да се постигне.И со малку напор, сила оди директно на масажа точка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката