• Новак
Farmhouse Крава Путер Јадење

Farmhouse Крава Путер Јадење

DEN 481.44
Производот е достапен

Достапност

Stoneware путер сад со шармантна гроздобер крава мотив.Дизајниран од страна на Марија Езеро-Томпсон за Сто 80 степени.Идеални за чување и послужување путер.Машина за миење на садови и микробранова безбедно. 8.25 x 4.4 x 2.4 инчи.Дизајниран од страна на Марија Езеро-Томпсон за Сто 80 степени, оваа опфатени stoneware путер сад ќе додадете некои гроздобер farmhouse шарм на вашата кујна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката