• Новак
Smart Watch Здравје и Фитнес Спорт се Види со Независни Точни Крв, Кислород/Температурата на Телото/Респираторен го Оценувате/Крвен Притисок/отчукувањата на Срцето/Спи?

Smart Watch Здравје и Фитнес Спорт се Види со Независни Точни Крв, Кислород/Температурата на Телото/Респираторен

DEN 959.76
Производот е достапен

Достапност

Ви благодариме за посетата на нашата продавница!Вашата пофалба е нашата најголема поддршка и охрабрување, и тоа исто така ќе биде и нашата движечка сила за континуирано подобрување!Се надевам дека ќе има добар шопинг!★★★ 1.хоби може да бидат променети во секое време Носи нови личност на вашиот зглоб.2 + Топло потсетување : сите горенаведени податоци за повикување само и не може да го замени медицински третман.32 инчен боја 360*360px★телото : Лице школка : Цинк alloy Bottom школка : ABS+PC★Операцијата на владата : цел екран на допир + Копчето★Батерија : 280 m Ah Li-pol батеријата Smart Режим : За 3-7 дена режим за 15-20 дена ★ Водоотпорен : IP68★★★2.32" touch screen дисплеј 360*360px. ★ Примите Повик и Известувања за Порака размена на Инстант ★ Сите ваши информации може да се synchronously прикажани на паметни се види како Дојдовен повик SMS We Chat QQ Facebook twitter Whats App Скопје Ka Kao Talk Viber instagram линија Гласник Skype Gmail Гласник Друг СТАН и сл. Јазици : Кинески на англиски јазик Јапонски Традиционални француски германски Италија Шпанија Русија-Португалија Малајски кореја и Полска★Компатибилност : РАНЛИВИТЕ : Андроид 5.Паметни часовници, паметни нараквици, спортски рачни часовници, имаме различни стилови на мулти-функционални паметни часовници во нашата продавница, нови часовници во 2021, исклучителна изработка, нов изглед, вонредни текстура, бескраен high-definition голем екран, отчукувањата на срцето мониторинг, репродукцијата на музика, Може да се вметнат во картичката, водоотпорен, може да се види кратки видеа, може да комуницираат, големи батерија, велат збогум на вознемиреност на животниот век на батеријата, да го синхронизирате мобилен телефон евиденција, телефонски именик, можете да остварувате и да примате повици, може да се поврзете со Bluetooth за да видите информација, не пропуштајте било важни информации и повици, и повеќе, на Сите видови на функции се постави во еден види, со многу стилови и многу кул бира.2 и над ★ се Прикаже : Големина 1. ★ Неверојатни Карактеристики ★ температурата на Телото отчукувањата на Срцето Крвен притисок Спиење следи Крв, кислород Респираторни го оценувате Smart аларм Sedentary сигнализација Музика контрола.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката