• Новак
Женска Оптоварување Сандали Летото Сандали за Жените Сандали Кожа Удобност Сандали Жените Универзална Сандали Жените Женска Мода Сандали Широк Ширина Флип Апост?

Женска Оптоварување Сандали Летото Сандали за Жените Сандали Кожа Удобност Сандали Жените Универзална Сандали Жените

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

♧Вовед : Применливи Пол : женски/жени/голема girls Applicable Сезона : Летни и Autumn Applicable occation : Лесни сандали,Погодно лизга-за дизајн,Cushioned selectinsole,Мода и Personality High квалитетен материјал : удобно и мека,го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонови,ја подобрува posture Applicable сцена : Погодна за отворен одење,рекреација,одмор,Свадба,забава и други прилики,боја на кожата здрав и стилски.Пета мерки околу 45 сантиметри. ♧Answer : ___________________________ NOTE : Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Платформа мерки околу .Имаме повеќе големини Боја дизајн за Вас и вашето семејство или љубовник Или пријатели одберете♧Пакет : 1 Пар Жените Чевли(Не Вклучувајќи Shoebox).жените за внатрешна плажа женска' memory пена куќа женска 6 10 влечки за жените затворен диносаурус дами големина стакло пантофли чевли најдобра женска патики fuzzy балерина 9 влечки за девојки леопард жените женска fuzzy се лизга на големината пантофли чизми.Стилски дизајн : пред очите, личност,Лесни одење чевли,Погодно лизга-за дизајн,Cushioned selectinsole,мода и индивидуалност.Големината марка на чевли е азија големина на број.Гумен ѓон.Вратило мерки околу Глуждот сантиметри од лак.Големината ќе биде помала поради конкавна дизајн, ве молиме, изберете ја големината според нога тип или шема големина предвидено пред да се направи нарачка.70%СТП/30%Гума.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката