• Новак
UGG Жените Iggy Sherpa Половина Zip Качулка

UGG Жените Iggy Sherpa Половина Zip Качулка

DEN 2879.76
Производот е достапен

Достапност

Шел : 100% најлон, Школка : 100% полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Суво Чистење Само.Маскирани деколте со половина патент затворање.Долги ракави.Кенгур џебови со мека руно рака потоплите џеб linings.Drawcord со двојно UGG логото метални затки во полите.Опуштено, pullover одговара.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката