• Новак
1 Компјутер од Surge Protector Моќ Лента 120v 12 Штекер 15ft Кабелот 36 Должина

1 Компјутер од Surge Protector Моќ Лента 120v 12 Штекер 15ft Кабелот 36 Должина

DEN 275.04
Производот е достапен

Достапност

Surge Protector Моќ Лента 120v 12 Штекер 15ft Кабелот 36" Должина - Nema 5-15p Plug - Receptacle : 12 X Nema 5-15r (ss3612).Surge Protector Моќ Лента 120v 12 Штекер 15ft Кабелот 36" Должина - Nema 5-15p Plug - Receptacle : 12 X Nema 5-15r (ss3612).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката