• Новак
Quiksilver Мажите Железо Риба Долг Ракав Tee

Quiksilver Мажите Железо Риба Долг Ракав Tee

DEN 960.00
Производот е достапен

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 95% Памук, 5% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Екипажот вратот.Quiksilver Waterman е трим пакет.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Специјални функции вклучуваат : долг ракав tee со органски памук ткаенини со редовно се вклопуваат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката