• Новак
GYZX Симпатична Кадифен Играчки Полнети Животни Кукла Мека Цртан филм Спиење Перница Подарок за Деца Девојки Бебе (Големина : 60 cm)

GYZX Симпатична Кадифен Играчки Полнети Животни Кукла Мека Цртан филм Спиење Перница Подарок за Деца Девојки Бебе

DEN 9060.48
Производот е достапен

Достапност

Производот ткаенини : Spandex водат супер меки.Висина : 23 см, 35 см, 45 цм, 60 см.Удобно ткаенини, кожата-friendly и деликатна, мазна на допир, симпатична изрази, детални везови изработка, направи луѓето сакаат тоа!. "Долу Памук Пополнување" е исполнет со меко пополнување, целосна и еластични, лесни и меки, не е лесно да се деформира.Целосно пополнување : Сите делови се целосно исполнет, не е лесно да се деформирани, добра еластичност, цврсто го изнесе на страната, и не е лесно да се произведуваат памук!.Производот ткаенини : Spandex водат супер soft Product пополнување : долу cotton Height : 23 см, 35 см, 45 цм, 60 cm Applicable возраст : над три години old Toy тип : doll Use предлози : неколку подароци, роденденски подароци, дома мебел, празник подароци.Удобно ткаенини, кожата-friendly и деликатна, мазна на допир, симпатична изрази, детални везови изработка, направи луѓето тоа го сакаат!"Долу Памук Пополнување" е исполнет со меко пополнување, целосна и еластични, лесни и меки, не е лесно да се деформира.Целосно пополнување : Сите делови се целосно исполнет, не е лесно да се деформирани, добра еластичност, цврсто го изнесе на страната, и не е лесно да се произведуваат памук!Пакет : 1 парче во one Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката