• Новак
Бања Складирање Кабинет со Врати и 2 Отворени Полици, Бања Кат Кабинет, Складирање, Управување, Простор за Заштеда на енергија Организатор Рек Комунални Бања Полица

Бања Складирање Кабинет со Врати и 2 Отворени Полици, Бања Кат Кабинет, Складирање, Управување, Простор за Заштеда

DEN 3995.76
Производот е достапен

Достапност

Боја : Бела; Материјал : Иверица; Целокупната димензии : 12.6" x 10" x 74.8" (W x D x H); Вклучува 4 полици со врати и 2 отворени полици; Собранието е потребно : Да.Со оваа бања кабинет, можете да креирате и оптимално користење на дополнителен простор за складирање во бањата.Чисти линии и елегантен дизајн го прават тоа се вклопуваат во вашата бања совршено Нашите шик бања кабинет е направен на квалитетот на одборот, што го прави здрав и стабилен.Високи кабинет има 4 полици со врати и 2 отворени полици, нудат различни опции за складирање и пространа простор за складирање за да ги чувате Тоа е во вашата бања.Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со најдобра услуга.Може да се врати производот/замена без причина во рок од 30 дена.Ако имате било каков проблем со вашиот ред, pls контактирајте со нас преку е-маил прво, наша ќе биде на располагање за работа на секое прашање!.Со оваа бања кабинет, можете да креирате и оптимално користење на дополнителен простор за складирање во бањата.Чисти линии и елегантен дизајн го прават тоа се вклопуваат во вашата бања совршено.Нашите шик бања кабинет е направен на квалитетот на одборот, што го прави здрав и стабилен.Високи кабинет има 4 полици со врати и 2 отворени полици, нудат различни опции за складирање и пространа простор за складирање за да ги чувате Тоа е во вашата бања.Шкафот е лесно да се чистат со влажна крпа.Оваа складирање кабинетот, исто така, е лесно да се соберат со вклучена монтажа материјали.Оваа бања кабинет може да се комбинира со уште поголем кабинет за да добиете повеќе функционални поставите како што е прикажано во третата слика (можете да го најдете во паѓачкото мени).Боја : White Material : Chipboard Overall димензии : 12.6" x 10" x 74.8" (W x D x H)Вклучува 4 полици со врати и 2 отворете shelves Assembly е потребно : Да.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката