• Новак
Мило Пластични Корпи за Организирање, Сет од 12 | Провизии за Складирање Под Контра, Лен Плакарот, и Бања | Вгнездување на Полица Кантите со Рачки, 1 Галон, Зелена

Мило Пластични Корпи за Организирање, Сет од 12 | Провизии за Складирање Под Контра, Лен Плакарот, и Бања | Вгнездување

DEN 712.56
Производот е достапен

Достапност

Отворени блузи направи за едноставни гнездење и редење, и воздухот дупки се овозможи соодветна вентилација.Секој мал правоаголник складирање контејнер може да се пофали со отворен дизајн и воздушни дупки се овозможи добра вентилација.Обидете се со користење твое, како што се : .Дали се чисти, избришете со влажна или сува крпа.ДЕКОРАТИВНА ПЛАСТИКА СКЛАДИРАЊЕ КОШЕВИ ЗА ORGANIZATIONThis зелена пластична кошница собата е направен за да се задржи вашиот простор организирани.ПЛАСТИЧНИ ОРГАНИЗАЦИСКИ КАНТИТЕ СО РАЧКИ – Повеќенаменски плакарот складирање кантите за спална соба, бања, перална, кујна провизии, колеџ ученичкиот дом и канцеларија.ПРОВИЗИИ ОРГАНИЗАЦИЈА И СКЛАДИРАЊЕ КОШЕВИ – Овие зелени провизии кошеви за кујна се совршен за чување и организирање хидрати, масти, масла, кујна направи, прибор, и повеќе.Сет вклучува 12 зелена кошеви.Користете ја оваа вредност сет од пластични кошници за да го задржи чистење материјали, рачни крпи, toiletries, шминка, хартија за стоки уредни и организирани во вашата бања и лен плакарот.Секоја кошница има 1 галон (4 литри) и мерки 6.Секој здрав пластична кошница карактеристики две страни се справува лесно да се повлече од полиците или на коцки и го носат со вас.Овие садовите за складирање се направи совршен кабинет кошеви за организирање кујна, коцка организатор чување на кутии, пластични toiletry кошеви, бања кутии, складирање кошеви за полици, и канцеларија снабдување на сопствениците.Најголемиот ДЕЛ ВРЕДНОСТ ПАКЕТ НА 12 Set вклучува 12 зелена складирање кошеви – доволно за многу соби од вашиот дом, простори во вашиот стан, и кабинети во канцеларија.Дизајниран да се уредно организира и де-нередот простори како плакари, полици, шкафови, кабинети, и фиоки, на Драго Пластични Складирање Кошница Поставете го прави за лесно организација во секој дом или канцеларија.ЦВРСТИ ПЛАСТИЧНИ ГРАДЕЖНИ – хард пластика е лесно да се избрише се чистат со влажна или сува крпа.Нивната мала профил и едноставен дизајн го прават овие пластични кутии за складирање совршено решение за бања, провизии, или плакарот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката