• Новак
SDLSH Штала Вратата за полнење Лизгачки Штала Вратата Хардвер за Полнење, Железнички Индустриски Внатрешни работи Плакарот на Врата Кујна Вратата Песна Комплет Штал

SDLSH Штала Вратата за полнење Лизгачки Штала Вратата Хардвер за Полнење, Железнички Индустриски Внатрешни работи

DEN 696.00
Производот е достапен

Достапност

Штала вратата се наметнува и влечат против ѕид, кој заштедува повеќе простор од вратата, и се решава проблемот дека лизгачки вратата не може да се инсталира, бидејќи на големината на отворање на вратата.Штала врата не само за потребите подобро применливост, но, исто така, има подобра декорација.Главната материјал на јаглероден челик осигурува стабилност на подвижни слајд железница.Вграден-во мазна имајќи го намалува отпорот, и лизгачки со мал цвет воланот е повеќе мазна.Тоа може да се користи во области со висока мобилност, како што се кујната, студија, главното купатило, итн., кој заштедува простор и има одреден степен на запечатување.Главната јаглероден челик материјал се осигурува стабилност на подвижни слајд, и вграден во мазна имајќи го намалува отпорот, и тоа слајдови повеќе проблеми со мал цвет тркала. 1. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.Основниот производ параметри : Производ големина : 200 cm long Surface Завршувањето на : Painted Frame Материјал : Polymer Model Број : Штала Вратата Виси Rail Open Стил : Sliding Opening Метод : Притисни и Pull Position : Interior Type : Гаража Doors Name : Штала Вратата Виси Железнички/Лизгачки Do Note : Само на хардвер за полнење е за продажба, вратата панел не се вклучени.Овој хардвер за полнење е за двојно вратата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката