• Новак
Hikvision САД NVR Дигитален Видео Рекордер (DS7608NII28P1TB)

Hikvision САД NVR Дигитален Видео Рекордер (DS7608NII28P1TB)

DEN 10789.20
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.NVR,8-Канал, H264+/H264/H265, до 12 MP, Интегрирани 8-port Рое, HDMI, 2-SATA, со 1 TB.Hikvision Вградени Plug & Play 4 K.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката