• Новак
Cuticle Nippers Тласкач Нокти Алатки Во Собата, Нокти Датотека Впие Исклучување Клип Мртвите Кожата Ножици Лак Отстранување Алатка За Поставување

Cuticle Nippers Тласкач Нокти Алатки Во Собата, Нокти Датотека Впие Исклучување Клип Мртвите Кожата Ножици Лак

DEN 347.76
Производот е достапен

Достапност

ПРОФЕСИОНАЛНИ ПОМИНЕ ГРИЖА АЛАТКИ : Оваа е професионална помине растојание алатка во собата, вклучувајќи осум различни заградата убавина tools.Тоа е целосно опремен и целосно функционални, и може да се користи за да скратите и да се грижи за вашите нокти.ЧИСТЕЊЕ на ВАШИТЕ НОКТИ : Ноктите грижа алатки за да може ефективно да се чисти вашиот ноктите, лесно да се отстрани нечистотијата, мртвата кожа, кутикулите, итн.на вашите нокти, ги направите вашите нокти да изгледаат почиста и поздрава.СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : Ноктите ножици, нокти датотеки, cuticle clippers и други алатки се направени од метални материјали, со удобно текстура, набитост и издржливост, и долг животен век.АНТИ-ЛИЗГА се СПРАВИ со ДИЗАЈН : средување на Некои алатки се нерамна против пролизгување се справи со дизајн или пластични заштитна маска, која може да го зголеми триење и да се направи што повеќе опуштено и удобно во употреба.МАЛИ И ПРЕНОСЛИВО : Нашите нокти грижа алатки вклучуваат нокти датотеки, впива клипови, мртвата кожа ножици и други помине алатки, кои може да ги исполни вашите дневни помине потреби.Мала тежина, мали димензии, лесна за носење, може да се користи во секое време, насекаде.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Помине Уметност Set Material : ЕВА, Метал Употреба : за нега на Ноктите, лак отстранување, ноктите полирање, мртвите кожата, отстранување, итн.Погоден : за дома, ноктите салон, итн.Пакет Листата : 10 x Впие Исклучување Clip2 x Пескарење Block1 x Полирање Лента 5 x Мелење Strip1 x Помине Планирање Tool1 x Тласкач 1 x Мртвите Кожата Вилушка 1 x Мртвите Кожата Ножици .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката