• Новак
Lihuzmd Акрилна Боја Пенкала Сет на 12/18 Бои,2mm парична Казна Совет Акрилна Боја Маркери DIY за Рок Сликарство, Стакло, Ткаенина,Дрво,Керамика,Камчиња,18

Lihuzmd Акрилна Боја Пенкала Сет на 12/18 Бои,2mm парична Казна Совет Акрилна Боја Маркери DIY за Рок Сликарство,

DEN 2150.40
Производот е достапен

Достапност

12/18 Светли бои : искористете ја оваа боја маркер за поставување да се подготви, пишуваат или да додадете светли бои во било која уметност и занает проекти.Совршено дизајн вашиот DIY занаети и персоналните подароци, и се направи една убава поздрав картичка за вашиот занаети или додадете сјај на илустрации.Безбеден и еколошки материјал : Овие акрилна боја пенкала се направени на акрилна боја на мастило, без мирис и не-токсични.Маркер пенкало има 2 mm nib, кој е лесно да се контролира, тече непречено, е водоотпорен, бледнеат-отпорни, и суши брзо.За разлика од други пенкала со мастило, на indenter дизајн гарантира дека мастило не излегуваат во јавноста надвор.Погодни за било која површина : да ги Користите овие акрилик мултифункционален боја маркери за да се напише на речиси сите површини со вашата имагинација и креативност, рамна карпа, камен, дрво, платно, платно, керамичка чаша, стакло, пластика, керамика првенство, бела Или црна хартија бележник, чевли, метал, емајл, кожа, пластика, итн.Прецизен и потрајни : Со 2 mm круг совет, на пумпата вентил систем може да обезбеди прецизна контрола на протокот, која може да се прецизно и совршено се пополни во детали и големи површини.Идеален DIY и подароци : Боја маркери се многу погодни за занаети, DIY проекти, scrapbooks, подарок картичка маркери, весници, календари, planners, боење книги, итн.Исклучителна четка во собата, погоден за деца и возрасни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката