• Новак
YCZDG Мини Bladeless Фан Вратот Фан USB Полнење Фан Mute Спортски Фанови Leafless Виси на Вратот Фанови Воздушен Кулер погоден за носене Neckband Фанови (Боја : A)

YCZDG Мини Bladeless Фан Вратот Фан USB Полнење Фан Mute Спортски Фанови Leafless Виси на Вратот Фанови Воздушен

DEN 2929.44
Производот е достапен

Достапност

Производ големина : 219.7*202.7*63 мм。.Материјал : ABS, КОМПЈУТЕР。.Удобно виси на вратот дизајн : Ергономски, Одговара на вратот, со користење на излечи дизајн.Тип-C полнење порта:Тоа доаѓа со Тип-C кабел,Кога батеријата е премногу ниско, полнење преку Видот-C порта。.Два мотори, независно контролирана :Два мотори на лево и десно, да работат независно, што се користи од една страна, или да се користат во исто време。.Производ големина : 219.7*202.7*63 mm Material : ABS, PCCharging време : 2-3 hours Input напон : DC 5.0 V MAXRated моќност : максимална 4 WBattery капацитет : 2400m Ah Input струја : 2.0 На MAXCharging интерфејс : Тип двојна-C-USBSpeed : 5000 rpm Motor : Brushless motor Battery напон : 3.7 V Удобно виси на вратот дизајн : Ергономски, Одговара на вратот, со користење на излечи дизајн.Тип-C полнење порта:Тоа доаѓа со Тип-C кабел,Кога батеријата е премногу ниско, полнење преку Видот-C порта。Два мотори, независно контролирана :Два мотори на лево и десно, да работат независно, што се користи од една страна, или да се користат во исто време。Пакет се Вклучени : 1 * Fan Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата за да бидат малку различни од реалниот објект.На дозволената грешка при мерење е +/- 1-3cm.Автоматско постојана контрола на температурата, кога температурата е премногу висока, машината ќе,автоматски се запре.Со прегреат заштита.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката