• Новак
Slive-4U (Зелено) На Напојувани Полнач, NOAA Времето Радио, Итен Паметен Полнач за Телефон, Батерија Светилка, AM/FM Радио и Сирената Сите во еден Пренослив Уред за Редовна у?

Slive-4U (Зелено) На Напојувани Полнач, NOAA Времето Радио, Итен Паметен Полнач за Телефон, Батерија Светилка,

DEN 1918.80
Производот е достапен

Достапност

Паметен полнач за телефон (мобилен телефон полначот и USB уреди полначот).Моќ извира покриени од еден ден.NOAA времето радио, AM/FM радио и сирена.Добро за земјотрес подготвеност за полнење, катастрофа подготвеност, опстанок комплет, итен светлина, на моќ прекинување и Сос состојба.Две моќ на ниво на батерија светло/авто за итни случаи светлина.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Батерија е вклучена, ве молиме правилно да се поврзете пред да го користите радиото.Од Производителот $3,282 покренати со 114 поддржувачи.Најважно е тоа што дојде да работат на производ кој навистина може да им помогне на другите луѓе, кога тие најмногу им е потребно.Тоа може да ви обезбеди многу потребни информации и моќ во моќ прекинување итни случаи и други Сос услови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката