• Новак
EsTong Унисекс Бебе Монтажни Ракави Спиење Торба Цртан Филм Кит Погоден За Носене Ќебе Памук Гнездо Nightgowns Вреќа За Спиење

EsTong Унисекс Бебе Монтажни Ракави Спиење Торба Цртан Филм Кит Погоден За Носене Ќебе Памук Гнездо Nightgowns

DEN 983.76
Производот е достапен

Достапност

L : должина : 100cm/39.M/0-3 години : Должина : 80см/31.5 Tog : погоден за ладна зима, за употреба во 32-55.4-77℉ на собна температура.4 во, ширината на нога : 50cm/19.Големина : M : должина : 80см/31.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1. Ве молиме овозможи 2-3% големина разлика според упатство за мерење.5 Tog : погоден за пролет, есен и зима, за употреба во 55.4 во, Рамо ширина : 31cm/12.На повисоко tog оценка ther потоплите на спиење торба.4 во, ширината на нога : 50cm/19.2 во, ширината на нога : 60cm/23.5 во, рамо ширина : 29cm/11.Ве молиме следете ги вашите препораки за да се утврди кој tog е најдобар за вашето бебе.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Es Tong Унисекс Бебе Монтажни Ракави Спиење Торба Цртан филм Кит погоден за носене Ќебе Памук Гнездо Nightgowns Спиење Bag The Es Tong Спиење Торба погоден за носене ќебе заменува лабава ќебиња во креветчето кои може да ги покрие вашето бебе е лице и се меша со дишењето.69 во костим за 0-3 години.62 во костим за 2-5 години.4℉ на собна температура.На вреќа за спиење доаѓа со рака ткаенината за да се спречи гребнатини на вашето бебе е лице и ракавите се обезбеди дополнителна топлина за да се задржи вашето бебе топло.Ракавите се овозможи бебе дополнителна топлина на постудено ноќи.КАКО ДА се ИЗБЕРЕ ВИСТИНСКИОТ THICKNESSThe tog оценка или тежината на спиење торба ја одредува нејзината дебелина и затоа како топло држи вашето бебе.Тоа е топло ќебе и бебињата не може да започне која може да се обезбеди бебе спие убедливо во текот на ноќта.Ако имате било какви дополнителни прашања во врска со ова, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail, ние и ветуваме ќе одговори назад во текот на 24 часа.Дарежлив торба дизајн обезбедува доволно простор за движење и соодветна хип развој.Совршен сон дизајн на торба со патент од врвот и на дното за полесно облекување и брз пелена промени.4 во, рамо ширина : 31cm/12.Ве молиме преовладуваат во вид.Памук,чешлани Памук.5 во, Рамо ширина : 29cm/11.2 во, ширината на нога : 60cm/23.Es Tong promise Our производи се совршено безбедна,пријателски за околината и човечкото тело.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката