• Новак
Градите На Градите Масажа Алатка Здравствени Производи Подобрувач Растат Поголеми Магија Vibrating Градник Инфраред Поголеми Гради Електрични Масажа На Телото

Градите На Градите Масажа Алатка Здравствени Производи Подобрувач Растат Поголеми Магија Vibrating Градник Инфраред

DEN 936.00
Производот е достапен

Достапност

Шест-брзински интелигентни прилагодување, масажа датотека може да се прилагоди на масажа интензитет и фреквенција на вибрации, греење, опрема ја прилагодува температурата и времето на датотеката може да се постави на време.Се повлече за да се "затвори" држава, зелена консумираат престана да вибрира.Научни човековите инженерство и дизајн, во согласност со физиолошки крива на градите, погоден за сите видови на возрасни фигура.C : тоа ќе автоматско исклучување по петнаесет минути , се префрлат на моќ "да се" повлече "од" позиција, "моќ" да "вибрации" повлечете се префрлите позиција може да биде рестартиран.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката