• Новак
24Pcs Боја Маркери Избрани Бои Пенкала 2 Бои Ниско-Мирис на Водата врз Основа Брзо се Исуши Бојата Маркери за Рок Дрво, Метал и Пластика Сликарство Жолта Портокал

24Pcs Боја Маркери Избрани Бои Пенкала 2 Бои Ниско-Мирис на Водата врз Основа Брзо се Исуши Бојата Маркери за Рок

DEN 707.76
Производот е достапен

Достапност

ПОВЕЌЕ БОИ : 24 живописни бои пенкала, не-токсични, без мирис бои; 2 бои : Жолта Портокал.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ и ПОВЕЌЕ-се КОРИСТИ : на база на Вода и високо пигментирани мастило го прави тоа може да оди на кој било површини непречено и сува рок од неколку минути.Освен тоа, тие се постојани, отпорен на вода и УВ отпорни што го прави вашиот уметнички проект изгледа одлично за долго време без да се грижиш за боја исчезнува.Можете да уживате во создавање на уметнички проекти на речиси сите површини како карпи, хартија, гума, дрво, метал, платно, стакло, керамика и така натаму.ИЗДРЖЛИВИ парична КАЗНА РАБОТНИ СОВЕТИ : 0.7 мм парична Казна Совет го прави тоа може да наслика на помали работи без проблеми.За да се спречи пенкала од сушењето, ве молиме да повториме по користи.БЕЗБЕДНОСТА НАПРАВИ : Живописни, Водата Базирани, високо пигментирани мастило суши брзо да се произведе многу издржливи нетранспарентно и гланц на светлина и темни површини.боја фломастери пенкала поставени во согласност со ASTM D-4236. ЗАБЕЛЕШКА : Иако не-токсични, не се стави слика во контакт со храната.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Боја маркери за Рок Слика ќе биде фантастичен подарок за вашето семејство или за оние насликани рок љубовник за Божиќ, Роденден, Денот на Мајката, Велигден Ден, Денот на Вљубените,Денот на Благодарноста, Партија, Нова Година е совршен & корисен подарок.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката