• Новак
Luokim 40pack Clip-за Меко Затворање Зглоб,Европската Целосна Шалче Сокриени Зглоб,Одговара за Frameless Кабинет,Никел Позлатен.

Luokim 40pack Clip-за Меко Затворање Зглоб,Европската Целосна Шалче Сокриени Зглоб,Одговара за Frameless Кабинет,Никел

DEN 1696.56
Производот е достапен

Достапност

Одговара за кабинет без Рамка.110 степен отворање агол.Beyong ЕУ стандард,издржливост над 100,000 циклуси.Зглоб првенство големина : 35mm*11.5 мм,одговара за врата дебелина : 16-26mm.Clip-за Меко затворање зглоб.Монтажа Завртки се вклучени.Лесно да се инсталира на вашиот мебел.Нови snap-за дизајн помеѓу зглоб и плоча-побрзо и подобро поврзување. ★Newblum стана пионер на clip-за меко затворање зглоб производ,кој успешно решен потенцијалните безбедносни опасности кои долгата употреба на зглоб би couse губење на база на врата смена со интегрирање на карактеристиките на редовни визуелниот зглоб и заеднички кабинет зглоб. ★Newblum амортизацијата зглоб обновува разбирање на хидраулични зглоб во индустријата,која беше многу пофалби од страна на пазарот и индустријата со силна амортизацијата визуелниот функција и природна форма. ★Newblum мека-затворете зглоб е 3-димензионални прилагодливи,имаат способност на прилагодување вратата,отворање на широк агол,носи повеќе комфор за пристап. ★ Испорака повеќе отколку што очекував,Newblum шарки се складирани во магацинот во САД,од кои сите ќе бидат испратени од FBA и доставени во рок од 2~5 дена во НАС.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката