• Новак
11.02.8755 - КОМПЈУТЕРСКИ КАБЕЛ, USB2.0, 3M, ЦРНА и бела (Пакет 10) (11.02.8755)

11.02.8755 - КОМПЈУТЕРСКИ КАБЕЛ, USB2.0, 3M, ЦРНА и бела (Пакет 10) (11.02.8755)

DEN 2584.32
Производот е достапен

Достапност

Конектор А : USB Типот На Приклучокот.Конектор Б : Micro USB Тип Б Приклучокот.Кабел Должина - Метрички : 3m.Кабел Должина - Империал : 9.84 ft.USB Стандард : USB 2.0. 11.02.8755 - КОМПЈУТЕРСКИ КАБЕЛ, USB2.0, 3 M, ЦРНА и бела (Пакет 10)Спецификација : Ro HS Согласност : Yes Ro HS во Согласност Информација за производот : Конектор А : USB Тип На Plug Connector Б : Micro USB Тип Б Plug Cable Должина - Метрички : 3m Cable Должина - Империал : 9.84 ft USB Стандард : USB 2.0 Јакна Боја : Црна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката