• Новак
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани P. D. Moreno Жирафа Животни II Винил Faceplate Налепница Игри на Кожата Случај Покрие Компатибилен со Sony Playstation 5 PS5 Диск Издание К?

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани P. D. Moreno Жирафа Животни II Винил Faceplate Налепница Игри на Кожата

DEN 598.80
Производот е достапен

Достапност

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани P. D. Moreno Производ.Ултра-Тенок и Супер Лесни.Вода и згаснат отпор.Заштита против отпечатоци од прсти и гребнатини.Само-лепило за лесна апликација.Стр.Г.Moreno е два креативни луѓе (P. D. & Moreno), кои се здружија своите таленти за креирање сензационално уметнички дела, кој има меѓународна и маса жалба.Секој човек, еден италијански и еден Американец, носи еден уникатен стил и искуство на креативен процес кој им овозможува да се постигне уметнички височини што ги стави над конкуренцијата.Имаме ви се опфатени со широка палета на Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани P. D. Moreno кожи на пазарот.Одат сите надвор и дадете му на вашиот уред свежо нов изглед со овој самолепливи кожата во уникатен спектар на стилови и бои, додека одржување на обликот и дизајнот на вашиот уред.Дизајниран за модерниот начин на живот.Стилски прецизност опремени кожата направени од премија одделение винил која го штити вашиот уред од отпечатоци од прсти и гребнатини.Тоа контури вашиот уред цврсто, додека одржување на тоа protectively стилски.Лесна Инсталација.На само-лепило налепница е лесно да се инсталира и да ги отстраните без да остават било остатоци што го прави лесно да го пробате различни кожи и дизајни.Импресивна печатени слики и дизајни.Направите вашиот уред да издвоите визуелно со живописни кожата кој е лесен, лесен и ефтин да го замени.Нудиме најголем избор на дизајни за да одговара на вашата личност и уникатна смисла за стил.Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани P. D. Moreno Product Ultra-Тенок и Супер Lightweight Water и згаснат resistance Protection против отпечатоци од прсти и scratches Self-лепило за лесно application Easy да се отстрани без никакви остатоци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката