• Новак
Polycom Видео - Група 500-720P Со EagleEyeIV -12X - Дел Број 7200-64250-001 (Продолжува)

Polycom Видео - Група 500-720P Со EagleEyeIV -12X - Дел Број 7200-64250-001 (Продолжува)

DEN 4776.00
Производот е достапен

Достапност

Polycom Real Presence Група 500-720 P со Eagle Eye IV -12 X Камера.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката