• Новак
IXAER Монета Управувана Тајмер Контрола Кутија Електронски Уред Монета Селектор Акцептор Тајмер за Вендинг Машина Electronicial Уред 110V

IXAER Монета Управувана Тајмер Контрола Кутија Електронски Уред Монета Селектор Акцептор Тајмер за Вендинг Машина

DEN 2071.20
Производот е достапен

Достапност

Вие сте во можност да се утврди примената на доверба за колку пари треба да биде вметната.Лесно да работат и лесна за носење на било места каде што тоа е потребно. ☀️ Спецификација : Максимум поставување time : 59 : 59.Димензија : 8. ✔️Монета управувана тајмер кутијата за контрола може да се користи во голем број на јавни места : гејмерски машини, масажа столици, машина за перење, чевли полирање, полначи, фенови и на Компјутери. (Моќта на опрема е помалку од 1250 W).Монета управувана тајмер кутијата за контрола може да се користи во голем број на јавни места : гејмерски машини, масажа столици, машина за перење, чевли полирање, полначи, фенови и на Компјутери.Напон : 110 V.Со оваа монета управувана тајмер кутија, лесно можете да го поврзете вашиот машина за тоа. ☀️ Забелешка : не се користи во облека фенови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката