• Новак
LocknCharge Превозникот 15 Слот Станица За Полнење, Сива/Бела (10116)

LocknCharge Превозникот 15 Слот Станица За Полнење, Сива/Бела (10116)

DEN 22296.00
Производот е достапен

Достапност

Превозникот 15 станица за Полнење има три кошеви за да се направи уред deployments побезбеден и поефикасен.На станица за Полнење чува вашите уреди безбедна и во место со монтирање на комплет и скаменетото челик катанец.Compostable со речиси било кој уред, вклучувајќи ги и Chrome Books, таблети и лаптопи. 10116 модел.Вклучува три големи Кошеви за да го одржи уреди до 13", како и нерѓосувачки челик уред решетката за чување уреди до 17" (со или без предмети).Кошници со Lockn Charge ви овозможи да ги споделат и безбедно да се дистрибуираат уреди помеѓу повеќе локации во вашиот објект.Кошници се меѓусебно со Lockn Charge Коли кои ги користат истите Голема Кошница екосистем.Заштита на вашиот уред инвестиција без да се грижите.Заклучување далеку уреди во површина со безбедна катанец.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката