• Новак
Билни Екстракти Диви Природни Detoxifying клима уред - 13.5 оз - 2 pk

Билни Екстракти Диви Природни Detoxifying клима уред - 13.5 оз - 2 pk

DEN 861.60
Производот е достапен

Достапност

Длабоко обновување и ослободете ја вашата чиста само со Билни Екстракти Detoxifying Диви Природни средство за смекнување на косата.Оваа формула ти дава природно претрупан косата додека ја состојба. 100% рака-берат во бујна шума на Индија, овој Ајурведа билка носи древната мудрост да модерна за нега на коса.Drape себе си секојдневно во освежување растенија, исполнет со invigorating мирис на Тајландски лимон василиј.Комбинираат Диви Природни Колекција на шампони и стил производи да се ревитализира вашата претрупан брави со моќта на Cassia.Тоа е време за да се обнови здрава коса.;Detoxifying лесни клима уред омекнува косата Infuses косата со освежувачки мирис на Тајландски лимон василиј екстракти;Пар со Диви Природни Шампон и Интензивен Третман за природно совршен режим;Услови за природно претрупан коса, со Cassia;Еден 13.5 fl мл шише.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката