• Новак
Belva MDFS15 15-инчен Автомобил Subwoofer Кутија Затворена 3/4-инчен МДФ Prelined Polyfil

Belva MDFS15 15-инчен Автомобил Subwoofer Кутија Затворена 3/4-инчен МДФ Prelined Polyfil

DEN 1927.68
Производот е достапен

Достапност

Висок Квалитет на МДФ Изградба има подобра координација и конзистентност секогаш звучи одлично.Polyfill им овозможува на вашиот кутија да се појави поголем за subs кои потоа ќе се произведе подобар аудио квалитет.Злато обврзувачки пост терминали, кои се разноврсна да се стегне надолу против жица за чистење конекција.Професионално и запечатени, caulked, и carpeted за подобра ефикасност.Кутија Димензии : 17-3/4"W x 16-1/4"H x 15-1/4"Г. 15-инчен Затворен Автомобил Под Кутијата Направени со 3/4" МЕДИЈАПАН и наредени w/ Polyfil (1.9 cu ft воздушен простор 15 SQTC).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката