• Новак
Апстракт Црна/Бела Зебра Африканските Сафари Ѕид Маска Африка Оркестарот 12 Инчи Висок

Апстракт Црна/Бела Зебра Африканските Сафари Ѕид Маска Африка Оркестарот 12 Инчи Висок

DEN 839.76
Производот е достапен

Достапност

Дрвената рамка.Околу 12 1/2 Инчи Висок, 5 Инчи Долго, 2 1/2 Инчи Длабоки.Направени Од Индонезиски Albesia Дрво.Рака Врежан и Рачно Насликана.Месеци до Ѕидот со Една Шајка или Завртка.Одличен додаток на Африканските Сафари Оркестарот.Оваа зебра ѕид маска додава атрактивна акцент да соби со Африканските сафари тематските оркестарот.Малку повеќе апстракт од повеќето Африкански животни ѕид маски, ова има рачно насликани леопард печати на едната страна на лицето, crackled бела завршница на други.Тоа е рачно направена од лесни Albesia дрво и мерки околу 12 1/2 инчи висок, 5 инчи, широк и 2 1/2 инчи длабоки.Маската лесно месеци да било ѕид со една шајка или завртка од страна на закачалка на грбот.ЗАБЕЛЕШКА : Овие маски се рака врежан и рачно насликани и може да има мали варијации од една на сликата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Креативни Смола Украс лице Боја Европската Апстракт маска Дневна Соба Тремот Кафе Мала ornament创意树脂摆件人脸色彩欧式抽象面具客厅玄关咖啡厅小摆件

DEN 648.24

Авто внатрешни работи украс pendant 装饰品.Среќа украси.Креативни Парфем Кутија.Highend подароци.Креативни смо