• Новак
Ножици 5/5.5/6/7 инчен Фризерски Ножици Салон Коса Ножици за Сечење/Коса Shears/Берберот Ножици (Боја : Чоколадо)

Ножици 5/5.5/6/7 инчен Фризерски Ножици Салон Коса Ножици за Сечење/Коса Shears/Берберот Ножици (Боја : Чоколадо)

DEN 1209.60
Производот е достапен

Достапност

★【Карактеристики】Коса за сечење ножици се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, остар, отпорни на топлина, отпорни на корозија, рѓа-доказ, не-исчезнува, и имаат мазна површина. ★【Предности】Ножици имаат широк опсег на функции.Тие може да се намали и човечка коса и домашно милениче коса. ★【Удобно и практично】 Ергономски дизајн, таписерии и лесни, намалување на притисок на зглобовите, лактите и рацете. ★【Ергономија】Нашите чешлање ножици се многу погодни за фризери, а исто така се погодни за домаќинствата и домашни миленици. ★【Повеќе избори】може да се купи повеќе убави стилови и модели во продавница за да ви овозможи со повеќе избори. · Големина : 7inch / 6 инчи / 5.5 инчен / 5 инчен · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · професионални домашно милениче салон ножици, · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · брзо сечење Забелешка : 1. Нафта е forbidded на испораката од страна на воздух,јас ќе го извади Еден Ножици Не/'t доаѓаат со торба Ние би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого,треба да ни ги испратите вашите логото датотеки.или ние ќе го испратам до тебе ножици како слики бренд лого.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Кујна Shears, Acelone Премиум Тешки Shears Ултра Остри Нерѓосувачки Челик Мулти-функција Кујна Ножици за Пилешко/Живина/Риба/Месо/Зеленчук/Билки/BBQ

DEN 263.28

Големина на : 1 pack High ефикасност, погодна за секој group This режа ги комбинира голем број на функции во тоа и е