• Новак
NBHFR Симпатична Мечка Кадифен Играчки Мода Мека Животни Полнети Кадифен Kawaii Перница Перница Играчки За Дете Возрасни Божиќ Подарок Смешни Играчки за Спиење

NBHFR Симпатична Мечка Кадифен Играчки Мода Мека Животни Полнети Кадифен Kawaii Перница Перница Играчки За Дете

DEN 1884.00
Производот е достапен

Достапност

100% Сосема Нов и Висок Quanlity.Материјал : висок квалитет на кадифен + PP памук.Големина : 50cm.Состојба : 100% нов и висок квалитет.Играчка нагласува : употреба на високо-одделение еколошки-пријателски супер-меки ткаенини, за да се осигура дека Исполнет со еколошки PP памук.Изработени од мек материјал.Шиење е фирма, не е лесно да се отвори линија.Може да се користи како добра играчка за вашето бебе.Во придружба на бебето раст.Материјал : висок квалитет на кадифен + PP cotton Size : 50cm Condition : 100% нови и високо quality Toy нагласува : употреба на високо-одделение еколошки-пријателски супер-меки ткаенини, за да се осигура дека Исполнет со еколошки PP cotton One од најдобрите подароци за децата, девојка и родителите.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката