• Новак
Redbarn Директно 9 Силеџија Стапови за Кучиња. Природно, Жито-Бесплатно, Многу Вкусен, Долго-Траен Стоматолошки Chews Извори од Слободен-Спектар, Трева-Фед Добиток

Redbarn Директно 9 Силеџија Стапови за Кучиња. Природно, Жито-Бесплатно, Многу Вкусен, Долго-Траен Стоматолошки

DEN 4749.36
Производот е достапен

Достапност

Направен од говедско месо pizzle, оваа единствена-состојка џвакање е слободен од житарици, остри кожа, и вештачки хемикалии, вкусови и конзерванси.Овие се совршен спарување на вкус и здравје.Овие високо-протеин третира работат прекувремено за поддршка на вашето куче е на мускулите развој, додека природен чин на џвакање помага во поддршка на своите здравјето на забите со нежно масажа своите непца и стружење далеку плак и забен камен израстоци.Овие високо место, долго-траен третира помогне да ги задоволи вашето куче е природен инстинкт да се џвака.Џвакањето е природен досада-buster, стрес-знаците, и плакета-смена за вашето куче.Сите овие природни, високо сварливи chews се извори од слободен-спектар, трева-фед добиток и бавно-печено во своите сокови за максимален вкус.Безбедноста е наш врвен приоритет.Нашите во куќата на квалитет во тимот врши повеќе од 2.500 тестови месечно.Извори од трева-банката на федерални резерви, слободни-опсег бикови, Redbarn Силеџија Стапчиња се сите природни, високо сварливи џвака со краток состојка листата : говедско месо pizzle.Да се подготви овој протеин спакувани џвакање, ние бавно-печено говедско месо pizzle во својата сокови, додека е пука со meaty вкус кучиња жедни.Нема потреба за додатни како вештачки адитиви, конзерванси или бои.Карактеристики и Придобивки на Redbarn Силеџија Стапчиња.За повеќе од 20 години, Redbarn Домашни Производи беше едно семејство во сопственост на бизнис.Заедно, ние сме стане место за вашите домашни миленици може да се јавите дома, изработка третира, chews, и храна од здраво, на рака избрани состојки.Ние признаваме нашите секојдневни одлуки директно влијаат на вашиот кучиња и мачки.Тоа е причината зошто ние сме во постојана мисија да се пече производи кои не само зборуваат за најновите трендови, но им помогне на поддршка на здравје и благосостојба на вашиот четири нозе во семејството.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката