• Новак
Trapzilla Trapzilla Маснотии Пресретнувачи, 6 Влезот/Излезот, 635 lbs Капацитет (75 GPM)

Trapzilla Trapzilla Маснотии Пресретнувачи, 6 Влезот/Излезот, 635 lbs Капацитет (75 GPM)

DEN 2855.76
Производот е достапен

Достапност

Тип На Производ : Стандард Маснотии Стапица.Проток (GPM) : 75. Капацитет (кг) : 635. Влезот Големина : 6".Штекер Големина : 6".Thermaco Trapzilla Модел Бр.TZ-600-6 6" Влезот/Излезот, ротациски лиен полиетилен маснотии пресретнувачи(а) за над или под земјата инсталација, ќе биде оценет во 75 GPM (4.73 l/s) со 86.6 гал. (327.8 l) / 635.6 lbs. (288.3 Кг) од вкупните масти капацитет за складирање со рамен поделба ефикасност крива способен да држи 91% на јачината на звукот во слободен лебдечки масти, масла и маснотии на капацитет, со отстранлив капак за премачкување и материи отстранување пристап, составен анти-флотација сидро прстен за земјата инсталација, составен хоризонтална одбивни, ламинарни влезот проток diverter, составен садови се пропустливи, одделни прегради за складирање на масти и потешки од водата материи, унитарна резервоарот тело и 6 (152 mm) влезот/излезот структури без заптивка интерфејси, користат за внатрешни работи радијална компресија прстен conjoining invert да резервоарот штекер/доводното структури без bulkhead фитинзи и/или дихтунзи, invert врвот и на дното обезбедени прилог поени, наведнат конусна дното на цврсти материи задржување, составен канализација гас стапица и целосно пренослив полиетилен само-позиционирање покрие со запечатени тема сврзувачки елементи.Спецификации : Тип на Производ : Стандард Маснотии Trap Flow го Оценувате (GPM) : 75 Capacity (кг) : 635 Inlet Големина : 6"Штекер Големина : 6".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката