• Новак
НОВО!Мантрата om Mani Padme hum Тибетската Будистички силиконски прстен мувла,ГОЛЕМИНА на (8)(9)10)(11.25) Фацетирани Големина -(6)(7)(8)(9) (О-29)

НОВО!Мантрата om Mani Padme hum Тибетската Будистички силиконски прстен мувла,ГОЛЕМИНА на (8)(9)10)(11.25) Фацетирани

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

Направете свој накит дома.Јасно за видливост и флексибилни за лесно отстранување.Инструкции вклучени со било која цел.Висок квалитет со силиконска за издржливост.Страна направена калапи и дизајни.НОВО!Мантрата om Mani Padme hum Тибетската Будистички силиконски прстен мувла,ГОЛЕМИНА на (8)(9)10)(11.25) Фацетирани Големина -(6)(7)(8)(9) (О-29) Тоа е јасен силиконски калап е направен од висок квалитет со силиконска, да прават лични смола прстени дома како DIY проект.Мојот лесно да го дадат силиконски калапи работат одлично со епоксидна смола, сјај, боја и пигменти и повеќе.Во секој купување ние обезбеди детални туториал за тоа како да ги користат нашите калапи.Калапи се направени за да се реплицираат на неговата форма, па купување на еден калап обезбедува речиси неограничен износ на време може да се даде одат за вашата имагинација.Заштеда на време, ќе заштедат пари и да биде уникатен.Мојот силиконски калапи обезбеди лесно да се фрлија смола технологија и јас носат различни од многу стилови и големини, така проверете го мојот продавница за многу функции.Многу купувачи двоумете се да купите кога ќе се допадна идеја или објект, поради тоа бараат сложени или не се запознаени, што не е случај затоа што вие само треба да ги купите смола за да започнете - потоа додадете сјај, боја пигменти, златни ливчиња, сушени цвет и сл.Ние нудиме неограничен Поддршка на Корисниците и да се обезбеди еден туториал, ако било клиенти се чувствува како тие не се користи објектот вистинскиот начин.Таквите задачи, како калапи ги развиваат личните занает вештина подобрување, бара поголема креативност на тој начин обезбедување на возбудлива авантура и можеби дури и нов хоби.Материјал; Силиконски Материјал; Епоксидна смола Мувла да се направи; Инструкции да се вклучи Поддршка - Неограничен поддршка за Корисниците - порака на нас! - ЕПОКСИДНА СМОЛА И ПРСТЕНИ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ- -ОВОЗМОЖИ ВРЕМЕ ЗА РАКУВАЊЕ - -БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД- -ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ-.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката