• Новак
Lexmark T654X11A Екстра Висок Принос Тонер Кертриџ, Црно - во Мало Пакување

Lexmark T654X11A Екстра Висок Принос Тонер Кертриџ, Црно - во Мало Пакување

DEN 215.52
Производот е достапен

Достапност

Се продаваат како 1 Секој.Печати одлична документи и остри презентации.Веродостојни и сигурни.Лесно се интегрира со вашиот печатач, намалување на застојот.Компатибилен со : Lexmark T654dn, 654dtn, 654n, 656dne.Печати одлична документи и остри презентации.Сигурен и сигурен екстра висок принос тонер кертриџ дека може да смета кога ви треба најмногу.Лесно се интегрира со вашиот печатач, намалување на застојот.Уредот Видови : Ласерски Печатач; Боја(s) : Црна; Страна-Принос : 36000; Снабдување Тип : Тонер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката